• 17 років здорового сну
ukraine
0
0
UA RU

Інтернет-магазин «Світ Матраців»

Матраци
Ліжка
Тумби
Комоди
Подушки
Наматрацники
Ковдри
Простирадла
Підматрацники
Шафи
Спальні
Дивани
Полиці
Крісла
Вітальня
Столи
Передпокої
Розпродаж
Акції
Кешбек

Чому саме Світ Матраців?

1 НАЙБІЛЬША
МЕРЕЖА
Світ Матраців – українська мережа магазинів товарів для сну. Ми пропонуємо не тільки купити ліжко з матрацом, наша мета – наповнити весь Ваш дім затишком та теплою атмосферою!
2 ЯКІСНИЙ
АСОРТИМЕНТ
Наш багаторічний досвід дозволив сформувати якісний асортимент товарів для сну від найкращих виробників, які, у свою чергу, відповідають за свою продукцію. Все заради того, щоб кожен клієнт міг купити матрац, ліжко чи цілий спальний гарнітур і залишився задоволеним своїм придбанням.
3 ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Кожен продавець нашої компанії – справжній професіонал своєї справи, обізнаний в основах ортопедії та анатомії. Ми підберемо для Вас саме той ортопедичний матрац та подушку, які відповідатимуть усім вимогам і забезпечать ранкову бадьорість та вечірній релакс.
4 ГАРАНТІЯ НА
ТОВАРИ
Ми несемо відповідальність за якість представленої продукції, гарантуємо повернення, заміну чи ремонт товарів, придбаних у нас. Бажаючи купити ортопедичний матрац або меблі можна бути впевненим, що всі товари мають відповідні сертифікати та виготовлені з високоякісних матеріалів.
5 СЕРВІСНИЙ
ЦЕНТР
Світ Матраців – єдина мережа товарів для сну в Україні, яка має власний професійний центр післяпродажного обслуговування. Дзвоніть та висловлюйте свої зауваження та рекомендації, ми надамо якісну підтримку, вирішимо будь-яке питання!
6 ВЛАСНА СЛУЖБА
ДОСТАВКИ
Світ Матраців має власну мережу відділень та кур'єрів, завдяки якій можна швидко отримати своє замовлення у будь-якому куточку країни. Бажані моделі меблів та аксесуарів для спальні ми доставимо у найкоротші терміни. Для Вашої зручності також доступні послуги занесення та монтажу.
play video
Світ Матраців - 17 років Добрих Ранків Ознайомлювальне відео про нашу компанію. Приємного перегляду!
play video