• 17 років здорового сну
ukraine
0
0
UA RU

Про нас

1 НАЙБІЛЬША
МЕРЕЖА
Світ Матраців – мережа магазинів товарів для сну в Україні. Ми пропонуємо не тільки купити ліжко з матрацом, наша мета – наповнити весь Ваш дім затишком та теплою атмосферою!
2 ЯКІСНИЙ
АСОРТИМЕНТ
Наш багаторічний досвід дозволив сформувати якісний асортимент товарів для сну від найкращих виробників, які, у свою чергу, відповідають за свою продукцію. Все заради того, щоб кожен клієнт міг купити матрац, ліжко чи цілий спальний гарнітур і залишився задоволеним своїм придбанням.
3 ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Кожен продавець нашої компанії – справжній професіонал своєї справи, обізнаний в основах ортопедії та анатомії. Ми підберемо для Вас саме той ортопедичний матрац та подушку, які відповідатимуть усім вимогам і забезпечать ранкову бадьорість та вечірній релакс.
4 ВЛАСНА СЛУЖБА
ДОСТАВКИ
Світ Матраців має власну мережу відділень та кур'єрів, завдяки якій можна швидко отримати своє замовлення у будь-якому куточку країни. Бажані моделі меблів та аксесуарів для спальні ми доставимо у найкоротші терміни. Для Вашої зручності також доступні послуги занесення та монтажу.
5 ГАРАНТІЯ НА
ТОВАРИ
Ми несемо відповідальність за якість представленої продукції, гарантуємо повернення, заміну чи ремонт товарів, придбаних у нас. Бажаючи купити ортопедичний матрац або меблі можна бути впевненим, що всі товари мають відповідні сертифікати та виготовлені з високоякісних матеріалів.
6 СЕРВІСНИЙ
ЦЕНТР
Світ Матраців – єдина мережа товарів для сну в Україні, яка має власний професійний центр післяпродажного обслуговування. Дзвоніть та висловлюйте свої зауваження та рекомендації, ми надамо якісну підтримку, вирішимо будь-яке питання!

ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

map
КомандаНаша команда є цінністю нашої компанії та її фундаментом, кожен працівник компанії як член сім’ї.
map
ПрофесіоналізмМи постійно вдосконалюємо свої знання та навички, розробляючи ефективні рішення. Завдяки накопиченому досвіду, ми можемо гарантувати нашим клієнтам високі, позитивні результати.
map
ВідповідальністьМи несемо повну відповідальність за якість проданих товарів та результат наданих нами послуг і дотримання всіх домовленостей.
map
Відкритість та чесністьПравда та щирість, чесність і відкритість лежать в основі нашого ведення бізнесу.
map
Гідність та повагаГідність та повага - запорука успішного розвитку бізнесу. Повага до партнерів - запорука консолідації зусиль на ринку. Повага до клієнта - запорука успішного бізнесу та роботи на результат.

Як нас знайти