(044) 223-70-87
  • (099) 528-90-55
  • (067) 875-92-27
  • (093) 577-54-55
Ми на мапі
О нас

Компанія «Світ Матраців» - краща на ринку ортопедичних виробів

ТОВ «Світ Матраців» - компанія, котра динамічно розвивається та спеціалізується на реалізації пружинних і безпружинних ортопедичних матраців, ліжок та інших меблів для спальні. Є лідером продажів ортопедичних виробів, тому що здобула довіру на ринках України, Румунії, Республіки Молдови, Польщі та інших країн. «Світ матраців» на сегодні має найбільшу мережу магазинів з продажу матраців, меблів та аксесуарів для сну по Україні, яка на сьогодні налічує понад 50 магазинів.

Багаторічний досвід роботи на ринку, з 2007 року, сформував основні принципи діяльності:

  • Професійний та індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Турбота про здоров'я споживачів матраців, ліжок, та всіх аксесуарів для сну. Для здорового сну у нас є все.
  • Висока якість товару. Ми не співпрацюємо з виробниками в яких немає пакету документації про проходження товару всім нормам і стандартам якості.
  • Обслуговування та гарантії. Кожен наш товар забезпечується гарантійним терміном, наші Клієнти протягом цього періоду можуть обміняти, відремонтувати або повернути товар відповідно до законодавства України. Ми надаємо повну інформацію про товар, та можемо проконсультувати Вас в зручний для Вас час.
  • Доставка. Великогабаритний товар потребує спеціалізований транспорт, що надає компанія «Світ матраців», що здатна безпечно доставити і встановити будь-який товар в потрібне Вам місце.

Мережа налічує більше 50 роздрібних магазинів, більше 20 складів з розрахунком 1 магазин на 70000 жителів, тобто при наявності товару Ви можете отримати його в день замовлення. Якщо третину життя людина проводить уві сні, то фахівці мережі «Світ Матраців» пропонують провести її не лише з комфортом, але й з найбільшою користю для здоров'я тіла і душі.

Матрац – це головна деталь ліжка, від якої залежить релаксація тіла після важкого робочого дня. Накопичена під час здорового сну енергія необхідна для успішної діяльності людини та її активності.

Найнижчі ціни, найвищий асортимент, лише перевірена якість та індивідуальний підхід допомагають нашій компанії задовольняти вимоги усіх споживачів та бути однією з найкращих у своєму секторі ринку. Відвідавши будь-який магазин «Світ Матраців», Ви отримаєте корисну інформацію про матраци та спальні аксесуари, дізнаєтесь, що таке ортопедичні і анатомічні матраци, яким повинен бути хороший матрац, який матрац підходить саме Вам, виходячи з ваших уподобань та можливих проблем, пов’язаних зі станом здоров’я.

У магазинах «Світ матраців» працюють консультанти, які проходили спеціальні курси ортопедії. У нашій мережі кожен клієнт отримує можливість здобути безкоштовну кваліфіковану консультацію перед придбанням товару. Найвищим привілеєм наших магазинів є саме індивідуальний підхід до Клієнта. Наша діяльність підтримана Світовою асоціацією ортопедів та Асоціацією ортопедів України.