• 17 років здорового сну
ukraine
0
0
UA RU

Наші партнери

Компанія спеціалізується на виробництві товарів для сну та пропонує широкий асортимент якісних ортопедичних матраців та аксесуарів. Продукція виготовляється на основі новітніх німецьких технологій, які дозволяють досягти максимальної ергономічності кожної моделі. Матеріали підібрані відповідно до рекомендацій провідних фахівців, що забезпечує абсолютну безпеку та комфорт при використанні. Товари розраховані на довгий термін експлуатації − не менше 5-10 років в залежності від моделі, а також мають офіційну гарантію виробника. Кожен виріб проходить трьохфазну перевірку на відповідність європейським стандартам якості.

Ортопедичні матраци, виготовлені із сучасних італійських матеріалів. За відносно невисоку ціну споживачеві пропонується висока якість і тривалий термін експлуатації виробів. Особливістю даних матраців є виготовлення виключно за італійськими технологіями, завдяки чому продукція відрізняється надійністю та безпечністю. Матраци даної компанії не зношуються та не втрачають товарний вигляд і ортопедичні властивості ще довгий час після покупки. Асортимент складається з моделей матраців, які задовольнять будь-які вподобання й потреби щодо жорсткості, навантаження та наповнення.

MatroLuxe – компанія з іноземними інвестиціями. Це найбільший в Україні виробник матраців та інших виробів для сну. Компанія реалізує широке коло продукції: 15 авторських колекцій матраців, великий вибір м'яких, корпусних, безкаркасних меблів, меблі-трансформери та аксесуари для сну і відпочинку у всіх, без винятку, цінових категоріях. Компанія MatroLuxe – сучасне високотехнологічне і динамічне підприємство, що випускає ортопедичні матраци, відповідні європейським стандартам якості і естетики.

Виробник ортопедичних матраців, ковдр, подушок, наматрацників. Компанія існує з 2005 року і за цей час представила десятки моделей матраців і аксесуарів для сну, які отримали високу оцінку споживачів і незалежних експертів. Зокрема, ортопедичні матраци від виробника завоювали перемогу у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» у номінації «Промислові товари для населення» в 2013 році. Фабрика матраців компанії «КОМ-ФОР» знаходиться в Харкові.

Компанія пропонує сучасні пружинні матраци – із залежними та незалежними блоками та різним наповненням, так що кожен покупець зможе вибрати собі бажану модель. Представлена продукція відповідає головним критеріям якості та являє собою поєднання передових технологічних розробок із кращими матеріалами. У виробництві виробів використовуються високоякісні безпечні наповнювачі, які надають матрацам необхідну жорсткість і забезпечують витривалість до навантажень. Незважаючи на дуже демократичні ціни, моделі володіють усіма необхідними характеристиками для їх тривалого та комфортного використання.

Українські матраци торгової марки Dela Rey є якісним вітчизняним аналогом більш дорогих матраців від європейських виробників. Для наповнення цих ортопедичних матраців використовуються тільки сучасні матеріали, при цьому вони відрізняються доступними цінами. Абсолютно всі моделі даної торгової марки оснащені спеціальними утримувачами збоку, завдяки яким вироби зручні в транспортуванні та експлуатації. Матраци успішно пройшли всі етапи перевірки якості та зберігають свої властивості тривалий час. Лінійка складається з матраців багатьох видів і розмірів, серед яких кожен споживач зможе знайти потрібну модель.

Матраци цієї української торгової марки були розроблені спільно з Американською асоціацією ортопедичної медицини під егідою доктора Гері Метсона. Гері Метсоном був винайдений матрац, що забезпечує кращу ортопедичність, а також комфорт під час сну. Модельний ряд мінімальний, що спрощує вибір для покупців. Головними під час виготовлення матраців цієї марки були безпека та екологічність. Тому саме за цими параметрами моделі виробника є набагато кращими за подібні аналоги. Продукція є сертифікованою та відповідає усім світовим стандартам якості.

Інтерфом Холдинг, заснований в 1997 році, є безумовним лідером у виробництві пінополіуретану, а також продуктів комфортного призначення – матраців, подушок інших товарів для сну. Вироби, створені Групою Компаній Інтерфом, відрізняються новаторством і ексклюзивністю в підході до розробки своїх моделей. Товари для сну «Highfoam» пропонують широкий асортимент продукції для сну і гармонійного відпочинку з доступною ціновою політикою. Основною філософією компанії є якість!

Турецька компанія BRN є одним із світових лідерів з виробництва високоякісних і екологічно чистих матраців. На European Business Awards компанію BRN визнали в десятці кращих компаній Європи щодо впровадження технологій та інновацій. Всі матеріали для виробництва матраців проходять тестування в міжнародних лабораторіях. Міжнародні сертифікати якості ISO 9001, ISO 1400, OEKO-TEX 100 гарантують, що продукція BRN повністю екологічна і протестована на шкідливі речовини, а виробництво не шкодить навколишньому середовищу.

ВЕЛАМ – бренд, який вже 28 років виробляє ексклюзивні і класичні моделі для сну, які демонструють цінності марки - висока якість і інтерес до запитів клієнтів. Фірма створює свою продукцію взявши до уваги індивідуальні особливості людини. ВЕЛАМ – сучасна компанія, яка динамічно розвивається. Зроблені нею матраци знаходяться в будинках майже у мільйона українців. Товари компанії «ВЕЛАМ» – зразок бездоганного смаку, майстерності та відданості вимогам споживачів.

ЕММ (Катеринославські меблеві майстерні) - виробник ортопедичних матраців, подушок, каркасів і наматрацників. У виробництво впроваджуються найновіші і ефективні технології. Використовуються натуральні, екологічно чисті матеріали. Матраци EMM - це 100% матраци українського виробництва, всі етапи якого здійснюються у власних цехах компанії на обладнанні кращих європейських і американських брендів. Компанія зарекомендувала себе позитивно, партнер, здатний надати завжди найякіснішу продукцію.

Munger – передова німецько-українська компанія, що спеціалізується на виробництві меблів для спальні та матраців. Німецько-українське виробництво компанії «MUNGER» зосереджене на створенні високоякісних, міцних та надійних меблів. Сумісними зусиллями більше 200 німецьких та українських спеціалістів, вдалось поєднати справжню європейську якість та доступність для споживачів. Кожний товар виготовлений за спеціальними технологіями, які раніше не використовувались на вітчизняних ринках, а також підкріплений стовідсотковою гарантією.

Karpatis – українська торгова марка, що спеціалізується на виробництві ліжок та меблів з дерева. Серія ліжок ТМ Karpatis налічує 5 найбільш популярних моделей у лаконічному, проте не нудному дизайні. Усі ліжка комплектуються каркасом з букових ламелей та мають широкий вибір кольорів для фарбування. Тумби та комоди мають більш мінімалістичний дизайн та велику функціональність. Karpatis пропонує високу якість та натуральність за доступними цінами.

Меблі Естелла виготовляються тільки з натурального дерева – масиву або щита бука. Ліжка з бука характеризуються дуже довгим терміном експлуатації. У дизайні ліжок виділяється лаконічність і витонченість ліній. Відсутні химерні декоративні елементи, які навантажують загальний зовнішній вигляд виробу. Це дозволяє їм вписатися практично в будь-який інтер'єр сучасної квартири. Всі ліжка комплектуються ламелями з букової фанери товщиною 8 мм. Особлива вигнута форма ламелей забезпечує підвищений ортопедичний ефект і комфорт.

Компанія ТИС заснована у 1993 році. Основним напрямом її діяльності є виробництво меблів з натурального дерева. Почавши з колективу, що складався з кількох людей, зараз ТИС має власну лінію виробництва меблів з дерева, що дозволяє виконувати замовлення будь-якого об`єму. Оригінальна та водночас високоякісна продукція ТИС, виробляється завдяки втіленню на виробництві сучасних технологій та екологічно чистих матеріалів виробництва українських та європейських фірм. Якість готової продукції контролюється на всіх етапах виробництва.

Компанія Camelia займається виготовленням ліжок та інших товарів для спальні з міцних і екологічно чистих порід дерев. Вироби виготовляються з бука, дуба і сосни. Camelia пропонує своїм клієнтам виключно надійну екологічно чисту продукцію за доступними цінами. Компанія контролює кожен етап, щоб покупець отримав виріб, що відповідає усім виробничим нормам і стандартам.

Історія меблевої фабрики Олімп триває з 1920 року. За свою історію вона займалася і шпонуванням, і лісопильним виробництвом, і виготовленням меблів різного типу. Дерев'яні меблі від компанії Олімп естетичні, надійні, практичні. При цьому вони відмінної якості і доступні кожному. На фабриці працює відділ якості, який стежить за кожною, навіть найдрібнішою деталлю, з якої складаються меблі: вся фурнітура та дерево сертифіковані відповідно до українських стандартів.

Фабрика меблів Метал-Дизайн спеціалізується на виготовленні меблів з металу (ліжка, столи). Фабрика почала своє існування як невелике підприємство з виготовлення меблевої фурнітури та комплектуючих для виробництва меблів з металу. В 2008 компанія перепрофілювалася на нову продукцію повністю - так і виникла фабрика, яка займається виробництвом ліжок. Компанія виконує весь цикл виробництва на власному підприємстві. З кожним роком зростають виробничі потужності фабрики - купується обладнання та вдосконалюються технології виготовлення меблів.

Компанія НЕМАН працює на ринку України вже понад 10 років, має величезний досвід у виготовленні корпусних мебелів. ТМ НЕМАН спеціалізується на виробництві МДФ фасадів, виготовленні серійних корпусних меблів і пропонує відповідне співвідношення ціни і якості, функціональності та ергономіки. Меблі ТМ НЕМАН виготовляються з безпечних та екологічно чистих матеріалів, на сучасному високотехнологічному обладнанні. Повний цикл виробництва дозволяє забезпечити контроль якості на всіх етапах виготовлення.

Фабрика меблів RICHMAN заснована у 2013 році командою професіоналів з величезним досвідом у меблевій галузі. Компанія спеціалузіється на виготовлені м'яких меблів (ліжок, крісел), RICHMAN постійно працює над розширенням асортименту та поліпшенням стандартів сервісу. Продукція RICHMAN – єдина в Україні виготовлена за унікальною технологією ELAST, яка робить меблі дійсно м’якими та зручними.

Компанія Stadnik за довгі роки роботи досягнула неабиякого професіоналізму та креативності у виготовлені дерев'яних ліжок. Великий асортимент продукції та доступні ціни можливі завдяки власному виробництву. Меблі Stadnik виготовляються виключно з цільного високоякісного масиву деревини, що забезпечує надійність конструкцій та довготривалий період експлуатації, а покриття здійснюється екологічно чистим лаком німецьких виробників SIKKENS, GLASURIT, ADLER.

Компанія «Елегант» працює з 1999 року. Проєктуючи м’які меблі, "Елегант" ретельно прораховує їх габарити, обирає якісні та екологічні матеріали й оптимальний рівень жорсткості. Дивани та ліжка, крісла і м’які куточки, стільці та пуфи повинні бути не тільки гарними, але й зручними у користуванні. Завдяки індивідуальному підходу до потреб кожного клієнта, цей виробник може створити оптимальні умови в кожній оселі. Крім того, наявні сертифікати якості, що гарантує абсолютну безпечність меблів.

Maxx Comfort є професіоналом у своїй справі та створює матраци преміум сегменту в лаконічному та витриманому стилі. Матраци Maxx Comfort виготовлені за технологією багатошаровості, де кожен настил чітко виконує свою функцію. Компанія працює тільки з екологічною гіпоалергенною сировиною, про що говорить загальновизнаний сертифікат відповідності ISO 9001:2015. У наповненні матраців використовуються сучасні види ортопедичної піни на основі натуральних складових. Весь текстиль чохлів матраців Maxx Comfort виготовлений з природних безпечних матеріалів і відповідає нормам стандарту якості OEKO-TEX100.

"Ідея" – це виробник домашнього текстилю, який є одним з передових виробників постільних аксесуарів в Україні. Фабрика має сучасне обладнання, бере участь у міжнародних ярмарках, пропонуючи власні розробки. Сертифікат OEKO-TEX® STANDARD 100 гарантує безпеку використовуваних матеріалів. Підприємство застосовує високоякісні антиалергійні наповнювачі та наповнювачі з натуральної вовни. Як верхній шар застосовується 100% бавовна. Всі вироби підлягають пранню без втрати властивостей і мають антибактеріальний захист.

"U-TEK" – це текстильна компанія, яка динамічно розвивається та спеціалізується на постачанні текстильної продукції. Цей виробник займається такими напрямками: текстиль для дітей, текстиль для готелів і дому, гіпоалергенні постільні аксесуари та мембранні тканини. Завдяки величезному досвіду, сучасним технологіям і якісним матеріалам, ця компанія виготовляє товари, на які є великий попит упродовж тривалого часу. Крім того, якість підтверджена сертифікатами і висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

"Billerbeck" – це компанія, яка виготовляє постільні аксесуари. Цей виробник використовує зносостійкі матеріали, тому подушки, наматрацники та ковдри від нього дуже популярні. Акуратний пошив, довговічність, екологічність та доступна ціна – це ті переваги, які з'явилися внаслідок вдосконалення технології виробництва, починаючи ще з 1993 року. Великий асортимент дозволяє обрати аксесуари на будь-який смак. Всі вироби проходять ретельну перевірку, тому покупка таких товарів – це гарантія якості.