Повернутись до покупок
Кошик
18 років добрих ранків
0
UA
RU
24/7/2018

Як правильно вибрати гарний та довговічний спальний гарнітур


Зміст:
  • Особливості гарнітурів для спальні
  • В якому стилі варто вибрати спальний гарнітур
  • Правильні та корисні поради щодо вибору гарнітура

Гарнітур – це набір меблів для кімнати, завдяки якому Ви можете створити у своїй спальні затишок і комфорт. Набір може складатися з різних тумб під телевізор, світильників, ліжок, шаф та інших предметів меблів.

Можна сказати, що спальний гарнітур – відносно сучасне рішення. Раніше предметом домашніх меблів у Греції, Єгипті була лише пласка скриня. Функції скрині були найрізноманітнішими: на ній спали, зберігали там речі. Пізніше асортимент меблів збільшився, з'явилися шафи з розписом, комоди. Зараз всі ці речі доповнюють спальні людей.

Особливості гарнітурів для спальні

Отже, чим вирізняються такі набори меблів? Чому саме вони набирають у наші дні неймовірну популярність?

Позитивні якості спальних гарнітурів:

  1. Всі предмети в гарнітурі одного відтінку, зроблені в однаковому стилі та відмінно доповнюють один одного.
  2. У наборі спального гарнітура вже є всі предмети меблів і нема потреби витрачати додаткові кошти для купівлі інших меблів.
  3. Кожен предмет продуманий до дрібниць.

Ставитися до купівлі такого набору потрібно з розумом. Спочатку визначтесь, які саме меблі Вам потрібні, адже іноді й не потрібен цілий гарнітур, досить одного комода, щоб спальня була прикрашена. Але якщо Ви все-таки зважилися на повну покупку, Вам важливо знати безліч секретів вибору.

В інтернет-магазинах достатньо колекцій, які відрізняються кольорами, стилем та кількістю предметів. Фантазія не обмежена, завдяки їй людина може придумати дуже багато варіантів, Ви можете створити кімнату своєї мрії.

В якому стилі варто вибрати спальний гарнітур

У наші дні інтернет-магазини пропонують своїм покупцям величезний асортимент меблів із сучасним дизайном, це абсолютно різні моделі, виконані в різних стилях оформлення. В цілому, будь-які меблі, що зараз продаються, виготовлені з деревини або деревного матеріалу, наприклад, клеєної фанери, деревоволокнистих плит, металу та пластмаси. А облицювання виконано зазвичай з натурального або синтетичного шпону, пластику, паперово-шаруватого пластику, ламінованого паперу і так далі. Наповнювач м'яких меблів, завдяки якому форма виробу зберігається – це пінополіуретан і губчаста гума, набагато рідше його роблять з пуху, кокосового волокна, кінського волоса або пір'я. Оббивкою меблів слугує шкіра, також можливе використання синтетичних, натуральних та декоративних тканин.

Варто також детально розібратися в стилях спалень, щоб підібрати під свою кімнату гарнітур:

  1. Класичний. Цей стиль спальних кімнат найкраще підходить для спокійних і в міру консервативних людей. У ньому складно знайти якісь зайві або настирливі деталі. Правда є і окремі вимоги до нього, наприклад, кімната повинна бути світлою. У цьому інтер'єрі повинні переважати меблі світлих відтінків або й зовсім білого кольору, колір стін має бути спокійним, пастельним, або мати легку позолоту.
  2. Етно. Цей стиль ідеально підходить для прихильників якої-небудь певної культури, а гарнітур тут варто вибирати конкретно під зовнішній вигляд кімнати. Зазвичай тут можна зустріти такі стилі, як сафарі, а також японські та східні напрямки.
  3. Кантрі. Сюди відносяться такі напрямки як скандинавський, англійський, російський, французький. Унікальність цього стилю полягає в тому, що в ньому основний акцент укладений у сільських шторах і меблях часто використовуються плетені вироби, класичні ікебани із засушеними квітами, натюрморти в дерев'яних рамках, всілякі зображення сільських видів, клаптеві ковдри та покривала. Обов'язкова умова – в інтер'єрі повинні бути тільки натуральні предмети та матеріали.
  4. Еко – це вид дизайну, який ніби створений самою матінкою-природою. Тут можливе використання тільки природних матеріалів і натуральних відтінків. У спальні повинні переважати теплі пастельні відтінки, і обов'язково має бути достатнє освітлення. Перебувати в кімнаті з таким стилем – це справжнє задоволення, єднання з природою – ось такі асоціації можуть виникнути там.
  5. Стиль модерн представлений хвилястими обтічними лініями та витонченою пластикою. Також цей дизайн відрізняється відсутністю гострих, твердих кутів і чітких ліній, а матеріали, що використовуються в інтер'єрі, повинні бути природними, перевагу варто віддавати склу, дереву, каменю, пластику та їх комбінаціям. У колірній гамі немає ніяких обмежень.
  6. Вінтаж. Тут в першу чергу помітні різноманітні візерунки, фарби та різні предмети старовини. Важливим моментом є і те, як поєднуються сучасні та старовинні предмети. Тут використовуються в основному дерев'яні та металеві вироби.

Під кожен з цих стилів Ви, якщо маєте, бажання, зможете підібрати ідеальний гарнітур, який увіллється в інтер'єр.

Правильні та корисні поради щодо вибору гарнітура

Комфорт – це головне, що потрібно людині. Саме тому меблі повинні бути підібрані відповідно до усіх правил, адже від Вашого вибору залежить не тільки зовнішній вигляд Вашої спальні, а й навіть Ваш настрій і самопочуття.

У будь-якому спальному гарнітурі основним елементом завжди вважається ліжко. Його модель залежить від того, в якому стилі оформлено приміщення. Крім того, фахівці рекомендують акцентувати увагу на кількох моментах: матрац, а також каркас. Так, від міцності каркаса залежить, який період можна буде використовувати ліжко. Варто зазначити, що від форми каркаса досить сильно залежить і загальний вигляд ліжка. З цієї причини потрібно приділяти даному аспекту особливу увагу, підбираючи предмет меблів відповідно до стильової приналежності.

При виборі враховуйте той момент, як Ви плануєте розташувати ложе. В ідеалі найкраще розташувати спальне місце так, щоб Ви могли бачити вхідні двері в спальню. Розміщувати її «ногами» до дверного отвору не потрібно. Щоб Вас не протягло або Ви не перегрілися від сонячних променів, біля вікна теж ставити ліжко не рекомендується. Не потрібно також ставити спальний виріб на середину кімнати, оскільки це теж принесе певні незручності. Виходячи з цих моментів Ви повинні приблизно уявити, який розмір і яка форма ложа Вас влаштує.

Матрац підбирається в залежності від розмірів каркаса, а також виходячи з особистих вподобань. Так, деякі фахівці радять купувати ортопедичні матраци, обтягнуті спеціальною тканиною. В цьому випадку в людини не буде алергії, а також вона зможе отримати гарний і комфортний відпочинок.

Крім ліжка, варто приділити деяку увагу і вибору інших предметів спального гарнітура. Він може містити різні предмети, наприклад, кілька тумбочок, приліжковий столик, шафу. Залежно від розмірів приміщення, можна вибирати певну комплектацію. З даного питання варто проконсультуватися з фахівцями, що займаються виготовленням меблів, а також оформленням приміщень. Вони зможуть не тільки підібрати оптимальний комплект, але й вибрати предмети за стилем.

Перейдемо до наступного елемента комплекту – шафи. Її варто вибирати виходячи з Вашого гардеробу, а саме від того, скільки речей у ньому. У спальні найчастіше ставлять шафи-купе, адже вони зручні, не займають зайвого простору.

У різних спальних гарнітурах бувають такі варіанти шаф:

  1. Платтяна.
  2. Шафа-купе.

У наші дні в спальні, як вже говорилося вище, багато людей замість шаф вибирають шафи-купе. Вони зовні красиві, зручні, відрізняються великою місткістю та величезною кількістю поличок під різні речі.

Наступний предмет у спальному гарнітурі — приліжкова тумба. В основному, такі тумби виготовляються з натурального дерева або матеріалів, що імітують його. Якщо у Вас немає бажання нагромаджувати тумбочку різними непотрібними речами, то слід придбати спальний гарнітур з тумбою без висувних ящиків і полиць.

Це – базові предмети спального гарнітура, часто комплектація може бути й більш розширеною. Що саме обрати – вирішувати Вам. Якщо розібратися, купувати меблі в спальню не так складно, хоча є і ряд моментів, які варто в обов'язковому порядку врахувати. В іншому випадку можуть бути певні складнощі, а також проблеми.


Читайте також