Повернутись до покупок
Кошик
17 років добрих ранків
0
0
UA
RU
12/6/2024

Топ недорогих матраців: обираємо модель для сну


Ви певно погодитесь, що від якості нічного відпочинку залежить продуктивність протягом цілого дня. Тому важливо забезпечити максимально комфортні умови для сну. Однією зі складових здорового відпочинку є хороший матрац. Однак, дехто вважає, що це надто дорога покупка. Інтернет-магазин «Світ Матраців» готовий розвінчати цей міф. Пропонуємо вашій увазі топ недорогих матраців, які легко вписати у свій бюджет. Такі варіанти не поступаються в асортименті та зручності дорожчим позиціям.

Бюджетні бренди для кращого відпочинку

В рейтинг найкращих недорогих моделей від «Світ Матраців» потрапили такі фірми:

  • Matroluxe;
  • Nikelly;
  • Highfoam.

Також є інші достойні бренди за приємною ціною — Bartolinni, Gutenkauf, Dela Rey, MUNGER та dr. Matson.

Для виробництва перин залучалися найкращі спеціалісти. Завдяки цьому вони не лише комфортні, але й довговічні. При належному догляді матраци будуть вірно служити не один рік. Моделі виготовляють в Україні, Італії та Німеччині. 

Топ бюджетних матраців — що врахувати перед покупкою

Однак, ціна — не єдиний критерій для вибору. Варто орієнтуватися і на інші параметри. Зокрема на розмір перини. Важливо, щоб матрац підходив під ширину і довжину ліжка. Виробники пропонують як невеликі позиції 60х120 см, так і моделі 200х200 см. Ви з легкістю підберете варіант під одно-, двоспальні та полуторні ліжка. Оптимально купувати перину разом з меблями. Так ви точно не прогадаєте з розміром. Замовити такий комплект можна на сайті «Світ Матраців».

Ще один важливий показник — це наповнювач. В топ бюджетних матраців увійшли такі варіанти:

  • кокосова койра;
  • латекс;
  • ортопедична піна;
  • наповнення «Memory».

Відрізняється і жорсткість перин. Ви можете купити варіант, орієнтуючись на власні вподобання чи рекомендації лікаря. Є м’які моделі, а також позиції середньої, класичної та підвищеної жорсткості. Розроблені також комбіновані перини. Жорсткість їхніх сторін різниться. Завдяки цьому на одному виробі можуть спати люди з різними потребами.

Також варто враховувати вагу сплячого. Залежно від моделі, матраци витримують від 30 до 200 кг. Створені також позиції для людей з надмірною масою тіла. Вони можуть витримати понад 200 кг. Якість матеріалів та наповнювача дозволяють перині зберігати форму під час тривалого використання. Є окремі варіанти для пар з різницею у вазі. Вони роблять сон ще комфортнішим.

Особливості моделей для відпочинку

Як і моделі преміум-сегмента, недорогі позиції розробляються з урахуванням потреб користувачів. Зокрема, створені перини:

  • для підлітків;
  • для людей похилого віку;
  • для спортсменів;
  • для вагітних.

Вони різняться по жорсткості та іншим особливостям. Бренди попіклувались і про осіб з алергією. Матраци для них не містять матеріалів, які можуть викликати подразнення шкіри чи органів дихання. 

До переліку бюджетних моделей також потрапляють позиції з ефектом «зима-літо». Їхні сторони виготовлені з різних тканин. Одна — прохолодна для жаркого літа. Інша — м’яка та затишна для холодної погоди. Визначити сторону для певного сезону допоможе спеціальне маркування.

На зручність та термін використання впливає і тип перини. У бюджетному сегменті виробники пропонують:

  • безпружинні на блоках з натуральних чи штучних матеріалів;
  • із залежними пружинами, які пов’язані між собою;
  • тонкі топери для ліжок та диванів;
  • з незалежними пружинами, кожна з яких схована в окремому чохлі.

Є позиції, які скручуються в рулон. Вони називаються футонами. Для їх зберігання знадобиться мінімум місця — компактні розміри дозволяють зберігати рулон у шафі. Футони прийшли в інші країни з Японії. Їх можна використовувати як окреме спальне місце, так і на додаток до нього. Вони допоможуть створити затишний куточок для відпочинку навіть у приміщенні без ліжка.

Перед вибором тої чи іншої моделі рекомендуємо ознайомитися з її особливостями. Це дозволить придбати оптимальний варіант для себе і близьких. 

Найкращі недорогі матраци — як продовжити життя перині

Ви можете вберегти виріб від зносу та деформації, якщо будете правильно про нього дбати. Зокрема, попіклуйтесь про наявність спеціального чохла. Наматрацники захистять поверхню від забруднень та плям. Не забувайте і про регулярну чистку та провітрювання виробу для сну. Також варто час від часу перевертати перину. І мова не лише про моделі «зима-літо». Так ви уникнете прогинання поверхні з одного боку. Також не дозволяйте дітям стрибати на матраці. Ці прості правила дозволять користуватися виробом значно довше.

В бюджетному сегменті досить великий асортимент товарів високої якості. Вони різняться за своїм призначенням. Такі перини підійдуть для дачних будиночків, дитячих кімнат, готелів, спалень та орендованих квартир. Ви з легкістю підберете варіант під свої потреби. При виборі орієнтуйтесь на розмір матраца та ліжка, вагу, наповнювач, тип перини, жорсткість та інші особливості. Невисока ціна робить покупку доступною та дозволяє заощадити кошти.


Читайте також