• 17 років здорового сну
ukraine
0
0
UA RU
30/8/2018

Які існують матраци по наповненню?


Зміст:
 • Єврокаркас
 • Bonnel
 • Pocket Spring
 • Pocket Spring 3-х зонний
 • Pocket Spring 7-ми зонний
 • Pocket Spring шахової збірки
 • Thermoflex
 • Latex Foam
 • Memory Foam
 • Air Foam
 • Spring Foam
 • Carbon Foam
 • Aero Foam
 • Orthoflex піна
 • Ортопедична піна
 • Латекс
 • Кокосова койра
 • Синтепон
 • Термоволокно
 • Спанбонд
 • Sprut
 • Натуральна вовна
 • Натуральна бавовна
 • Пінополіуретан
 • Мінералізована піна
 • Синтепух
 • Холлофайбер
 • Аератори
 • Латекс з масажним ефектом
 • Пух гусячий
 • Мікрофібра
 • Каліфорнійська віскоза

Вибираючи матрац, є ймовірність дуже легко заплутатися в безлічі термінів, пов'язаних з використовуваними у виробництві матеріалами. Але ж наповнювачі визначають характеристики виробу, а значить і те, чи підійде матрац саме для Вас. У цій статті ми розберемося в усіх видах наповнення матраців, щоб значно полегшити Вам вибір і допомогти знайти потрібну модель.

Єврокаркас

Єврокаркас – жорсткий елемент, який встановлюється в пружинних матрацах. Його виробляють з міцного та пружного пінополіуретану та розташовують по всій довжині пружинних блоків. Завдяки своїй товщині від 60 міліметрів, він може створювати ідеально рівну бічну поверхню та одночасно робить краї більш жорсткими, попереджаючи їх деформацію. Отже, краї менше просідають при навантаженнях, що збільшує термін експлуатації матраців. Завдяки матеріалу, з якого виготовлений єврокарскас, він утримує пил зовні.

Bonnel

Такий пружинний блок складається з пружин типу "Боннель", що називаються двоконусними. Кожна з них має п'ять витків, які послідовно зменшуються. Саме завдяки своїй формі пружини не стикаються, що дозволяє уникнути неприємного скрипу, а також тертя їх одна проти одної. Це блок з класичним з'єднанням, де пружини взаємодіють одна з одною. Тому при навантаженні на матрац стискаються як пружини, які безпосередньо опинилися під тиском, так і розташовані поруч.

Pocket Spring

Pocket Spring – пружинний блок, кожна пружина якого поміщена в окремий тканинний чохол. Кожен чохол зроблений з дихаючого матеріалу, який пропускає повітря та вологу. Коли відбувається навантаження на матрац, діяти починають лише ті пружини, які розташовані в місці навантаження. Це сприяє рівномірному розподілу навантаження на хребет.

Pocket Spring 3-х зонний

В даному випадку пружини мають три зони жорсткості, які відрізняються одна від одної, і найбільш підходять для підтримки різних частин тіла. Особлива увага приділяється області голови, попереку та стегон. Зональність забезпечує найбільш правильну підтримку хребта так, щоб він розташовувався в природному положенні. Зонування створюється завдяки можливості застосування для різних частин матраца дроту різного діаметру.

Pocket Spring 7-ми зонний

У даному виді матраців використовується новітня система розміщення пружин. Завдяки розподілу за зонами забезпечується надійна підтримка всього тіла, а матрац має найкращі анатомічні якості. У зоні голови пружини підтримують у зручному положенні всі шийні хребці, а в районі плечей вони підлаштовуються під анатомію цієї зони. Завдяки підтримці в зоні попереку виключені больові неприємні відчуття. Також підтримуються кістки в зонах, де розташовуються стегна та коліна. Підтримка в районі гомілки дає можливість м'язам максимально розслабитися, що виключає можливість защемлення нервових закінчень.

Pocket Spring шахової збірки

Всередині пружинного блоку незалежні пружини розташовані в шаховому порядку. Кожна з його пружин, як і всі в даній серії, поміщена в чохол, зшитий з грубого полотна. Завдяки цьому пружини не мають можливості взаємодіяти між собою та не створюють неприємних відчуттів і звуків. Вони розташовані так, що можуть працювати абсолютно незалежно один від одного, і найбільш раціонально розподіляють навантаження.

Thermoflex

Термофлекс – новітній матеріал, що є аналогом широко відомого матеріалу під назвою «Спрут». Для його виробництва зазвичай використовуються суміші двох компонентів: бавовняних волокон (регенерованих) і волокон поліефіру. Але за допомогою нової технології змінено напрям волокон, в цьому матеріалі вони розташовуються горизонтально. Завдяки цій технології термофлекс і відрізняється від свого аналога більшою еластичністю. Він також має відмінну повітропроникність.

Latex Foam

Latex Foam є синтетичним аналогом натурального латексу. Він гіпоалергенний та екологічний, ці властивості роблять його безпечним для здоров'я. Latex Foam довговічний, тому виріб з нього може служити довго. Матеріал гнучкий та має відмінні ортопедичні властивості. Матраци, створені з нього, можуть приймати форму тіла, створюючи відчуття комфорту та майже невагомості. При використанні виробів з таким матеріалом не порушується кровообіг, що розвантажує серцевий м'яз.

Memory Foam

Memory Foam – це матеріал, який володіє ефектом пам'яті. Це – гіпоалергенний інноваційний матеріал, для створення якого використовується в'язкоеластична піна з пінополіуретану. Вона має високу щільність, але в неї додається натуральний латекс. Матеріал чутливий до найменшої зміни тиску тіла й температури, тому він досить легко набуває обрисів тіла людини, яка відпочиває. Це дає можливість займати найбільш зручні пози під час сну. Матрац з матеріалом Memory Foam особливо буде корисний тим, хто відчуває болі в шиї та спині. Після зняття навантаження з матраца його поверхня відновлюється.

Air Foam

Air Foam є інноваційним матеріалом, оскільки це – ексклюзивна розробка. Матеріал Air Foam дає можливість підвищувати комфортність виробу (матраца) та дозволяє сплячій людині відчувати себе повністю розслаблено. Цей матеріал покращує якість сну й людина, яка спить на матраці з таким наповнювачем, може швидше відновити свої сили.

Spring Foam

Spring Foam – матеріал з комірками, всередині якого повітря може вільно циркулювати. При цьому найкращим чином регулюється температура тіла в будь-яку пору року. У Spring Foam немає елементів, які могли б підтримувати життєдіяльність пилових кліщів і демодексів. Вони не селяться всередині матраців з таким наповнювачем. Матеріал також досить зносостійкий, добре сприймає циклічні навантаження. Завдяки зонуванню виробу, в ньому забезпечується додаткова циркуляція повітря.

Carbon Foam

Carbon Foam – це інноваційний матеріал, який має високу еластичність. Його структура володіє комірками та порами, тому матеріал добре вентилюється та здатний вбирати зайву вологу. Піна, що називається Carbon Foam, є ідеальним компонентом, який необхідний для якісного ортопедичного матраца, здатного підтримувати хребет.

Aero Foam

Матеріал Foam Aero – це багатопориста піна. Вона володіє хорошими показниками вентиляції повітря, що робить сон і відпочинок на матраці з таким наповнювачем більш комфортним. Це можливо, оскільки структура піни має велику кількість пор, які не перешкоджають циркуляції повітря. На матраці з такого матеріалу зручно в будь-яку пору року.

Orthoflex піна

Піна Orthoflex – гіпоалергенний матеріал, що володіє хорошою еластичністю. Він розроблявся спеціально для того, щоб утримувати в правильному положенні тіло сплячої людини, повторюючи всі його форми. Матеріал має ефект масажу та досить високу щільність, тому він стійкий до деформацій навіть при великих навантаженнях.

Ортопедична піна

Ортопедичну піну ще називають пінополіуретаном (ППУ). Синтетичні матеріали відрізняються тим, що вони в залежності від складу можуть прослужити як п'ять, так і двадцять років. Перевагою цього матеріалу є відсутність запаху та гіпоалергенність. Ортопедична піна входить до складу матраців з різними зонами жорсткості. При цьому не використовуються пружини. Це дає можливість домогтися якості при менших витратах.

Латекс

Натуральний латекс – це екологічно чистий продукт, оскільки його виробляють, спінюючи сік гівеї (каучукового дерева). Цей матеріал має відмінну якість, він довговічний. Латекс використовують в матрацах, яким він надає пружності та м'якості, не даючи можливості виробу деформуватися під час експлуатації. Головною особливістю латексу вважають його ортопедичні властивості. Крім цього, матеріал має хороші бактерицидні властивості.

Кокосова койра

Виготовляється з волокон кокосових горіхів, цей матеріал повністю натуральний, йому притаманні унікальні якості. Коли койру скріплюють латексом (натуральним), то виходить об'ємний матеріал, який здатний пропускати повітря. Його використовують для виробництва матраців, які досить пружні та злегка жорсткі. З такого ж матеріалу, завдяки «дихаючим» якостям, виробляються матраци для маленьких дітей. Крім високої пропускної здатності для повітря, такі матраци здатні вбирати вологу та володіють саме тієї пружністю, яка потрібна для правильного розвитку тіла немовлят.

Синтепон

Синтепоном називають матеріал, що має об'ємну пишну текстуру. Цей відмінний нетканий матеріал володіє м'якістю, але в той же час він досить міцний. Його використовують як наповнювач при виробництві стьобаної тканини, щоб збільшити м'якість виробів.

Термоволокно

Матеріал, створений з войлоку, пресованого при високій температурі. Він екологічно чистий, тому його використовують як наповнювач, який поміщають всередину якісних матраців. Цінується він за жорсткість, міцність і довгий термін служби. Він відмінно захищає інші наповнювачі від пошкоджень пружинними блоками. Саме це дає можливість зберегти характеристики наповнювачів під час всього терміну експлуатації виробів.

Спанбонд

Спанбонд належить до сучасних матеріалів. Це міцне неткане полотно, яке володіє відмінною гігроскопічністю. Матеріал має щільну структуру та може захистити наповнювачі матраца від тиску пружинних блоків. Спанбонд дає можливість рівномірно розділяти навантаження, надаючи матрацу більшу міцність. Така якість цього матеріалу може подовжувати термін користування виробом.

Sprut

Це дуже легка речовина, що має у своєму складі волокна бавовни та шерсті. Завдяки своєму складу він довговічний та має хороший об'єм. Це волокнистий матеріал, який відмінно чинить опір деформації та переносить вплив ультрафіолету. Він гігроскопічний та екологічно чистий. Такий матеріал відмінно підходить для людей, у яких виникає алергія на різні наповнювачі.

Натуральна вовна

Цей матеріал здатний створити ідеальний мікроклімат і відмінно зберігає тепло. Їй притаманні унікальні властивості, оскільки вона не тільки зігріває, але й здатна нормалізувати тиск. Вовна добре вбирає вологу та легко її віддає, тому матеріал швидко висихає, як тільки втрачає взаємодію з джерелом вологи. Вовна практична та екологічна, адже належить до натуральних речовин тваринного походження.

Натуральна бавовна

Бавовна – натуральний, екологічно чистий матеріал. Його виробляють із розпушеного волокна бавовника, тому він ніжний та м'який на дотик. Тканина володіє високими гігроскопічними властивостями, а також гіпоалергенна. Бавовна може створювати оптимальні умови, прибираючи зайве тепло в спекотні літні ночі, роблячи сон більш комфортним та приємним. Саме ці властивості спонукали виробників використовувати її в деяких моделях матраців, які мають зимову та літню сторону, щоб створити всередині відмінну систему терморегуляції.

Пінополіуретан

Основною властивістю цього матеріалу є його гіпоалергенність, екологічність і відмінна еластичність. ППУ довговічний та міцний, а передові технології у виробництві надали матеріалу здатність зберігати первинну форму та бути пружним тривалий час. Завдяки цим особливостям, а також вологостійкості, матеріал використовують як наповнювач для матраців. Виріб з пінополіуретаном здатний довго зберігати форму.

Мінералізована піна

Мінералізована піна використовується при виробництві матраців. Вона має високу щільність, а це дозволяє виробникам надавати виробу пружність та міцність. Матраци, в яких використовується такий матеріал, володіють корисним анатомічним ефектом. Їх добре використовувати людям, які важко працюють фізично, ведуть активний спосіб життя та займаються спортом. Завдяки виробу з піною, зменшується навантаження на хребет і тиск на кістки та суглоби.

Синтепух

Нетканий матеріал, що володіє м'якістю та легкістю. В той же час, матеріал об'ємний та здатний швидко відновити форму після натискання або зминання. Технічні характеристики матеріалу можна прирівняти до натурального пуху птахів, але у синтепуху є ряд переваг. Він більш еластичний, гіпоалергенний та має властивість ізолювати тепло. Це можливо завдяки будові матеріалу, який складається із силіконізованих волокон спіралеподібної форми білого кольору.

Холлофайбер

Штучно створений нетканий матеріал, який схожий на велику кількість пружинок, з'єднаних разом. Пружинки – це порожнини усередині волокна поліестеру. Саме завдяки їм даний матеріал має унікальні властивості. Він здатний відмінно пропускати повітря, не вбирає вологу, залишаючись сухим. Крім того, холлофайбер завжди теплий та може виконувати функції терморегулятора завдяки особливій структурі. З часом матеріал не злежується, а здатність не вбирати запахи робить вироби придатними для людей, які страждають алергією.

Аератори

Вентилятори, які забезпечують в матраці додаткову циркуляцію повітря. Наявність циркуляції повітря не дає скупчуватися в матрацах шкідливим мікроорганізмам, що подовжує термін життя виробу.

Латекс із масажним ефектом

Натуральний матеріал, який виробляється з соку дерева гівеї. Він анатомічний та володіє високою еластичністю. За рахунок того, що матеріал перфоровано, матрац стає «дихаючим» і має різні зони жорсткості. Він натуральний та гіпоалергенний. Також корисно те, що перфорований латекс володіє масажним ефектом.

Пух гусячий

Гусячий пух відносять до комфортних матеріалів. Він натуральний та здатний регулювати теплообмін. Його цінують за повітропроникність та гігроскопічність, оскільки саме ці властивості здатні забезпечувати комфортний сон. Вироби, в яких наповнювачем служить гусячий пух, легко відновлюють форму. Наявність в наповнювачі пуху робить його більш жорстким і знижує вартість. Але, оскільки матеріал має тваринне походження, його не можна використовувати людям, що мають алергію.

Мікрофібра

Цей матеріал має і другу назву – мікроволокно. Він складається з волокон полімерів: поліаміду, поліефіру або інших. А назва обумовлена ​​тим, що волокна дуже тонкі, їх товщина не перевищує декількох мікрометрів. Завдяки компонентам, з яких він виробляється, тканина гіпоалергенна, тому її використовують у виробництві матраців і оббивки для меблів. Матеріал не може пошкодити поверхню та не залишає на ній подряпин.

Каліфорнійська віскоза

Досить делікатна і м'яка тканина, яка не здатна утримувати статичну електрику. Вона стійка до деформації та не забруднюється, зате відмінно пропускає повітря. Це натуральне синтетичне волокно, оскільки створено з відновленої целюлози. Це означає, що матеріал за своїм складом близький до натуральних рослинних волокон. Тканина на дотик приємна та при її використанні виходить комфортне спальне місце. Завдяки тому, що її прошивають, на матраці утворюється невеликий об'єм і красивий рельєф.


Читайте також:

TOP

-30 %
Матрац пружинний Bremen New Код товару: 5447
Матрац пружинний
Bremen New
7 190
10 271
 • Тип товару: матрац пружинний
 • Жорсткість: середньої жорсткості
-25 %
Матрац безпружинний Dortmund New Код товару: 5503
Матрац безпружинний
Dortmund New
7 331
9 774
 • Тип товару: матрац безпружинний
 • Жорсткість: жорсткий