Повернутись до покупок
Кошик
18 років добрих ранків
0
UA
RU
19/1/2017

Як вибрати свою модель матраца?


Зміст:
  • Пружинні матраци
  • Безпружинні матраци
  • Вік людини
  • Вага людини, різниця у вазі між сплячими
  • Фізична активність людини
  • Наявність больових відчуттів в області хребта й шиї або їх відсутність
  • Особисті уподобання за рівнем комфорту та жорсткості

Здоровому сну люди приділяють дуже мало уваги в той час, коли в інших країнах Європи та всього світу надають великого значення здоровому сну, правильному вибору матраців з усіма вимогами до них, адже здоровий сон – запорука бадьорого ранку.

Давайте разом з Вами влаштуємо невелику пізнавальну лекцію та нарешті розберемося, які матраци існують на сучасному ринку товарів та послуг. Ми станемо досвідченими та вимогливими покупцями, що знають ціну справжній якості та комфорту!

По-перше, всі ми повинні знати, що ортопедичні матраци поділяються на дві категорії: пружинні та безпружинні, а ті, своєю чергою, поділяються на м'які, середньої жорсткості та жорсткі.

Пружинні матраци

А) Матраци на основі блоку залежних пружин безперервного плетіння "Боннель". Цю категорію умовно можна віднести до лікувальних ортопедичних матраців. На думку медиків, на таких виробах варто зупинятися тим, хто хоче поліпшити стан здоров'я свого хребта та забезпечити комфорт для втомленої спини. Ця категорія більше схожа на звичайні, стандартні матраци, на яких спали наші бабусі та дідусі. Якщо Ви вважаєте, що такої якості сну Вам цілком достатньо, можна купувати боннелеві моделі. А ось якщо Ви маєте у своєму розпорядженні обмежену суму грошей та хочете отримати максимум за вкладені кошти, краще зверніть увагу на безпружинні матраци на основі штучних матеріалів. Ось ці вироби, не дивлячись на те, що вони відносяться до тієї ж цінової категорії, вже можна по праву вважати ортопедичними.

Б) Матраци з незалежними пружинами.
Тут кожна пружинка має окрему капсулу-чохол, яка не пов'язана з іншими. Тому, комфортне розташування кожного хребця під час сну гарантується і Ваша спина буде Вам дуже вдячна за придбання такого матраца. М'якість і зручність з ним просто чудові, а рівень підтримки хребта забезпечується кількістю пружинок. Мінімальна кількість пружин, рекомендована лікарями для ортопедичної підтримки – 256 штук. Це гідний матрац категорії бізнес-клас, він доступний за ціною та відповідає європейським стандартам якості.

500 пружин відразу відправляють нас до категорії підвищеної комфортності, це вже серйозна заявка на гідну якість життя та увагу до власного здоров'я.

1000 пружин забезпечують максимальний комфорт – більше та краще просто не буває. Це вибір забезпеченої людини, що бажає тільки кращого для себе та своїх близьких.

Безпружинні матраци

Матраци на безпружинній основі надають підвищений ортопедичний комфорт. Також, ці вироби характеризуються досконалим точковим ефектом і мінімальними коливаннями під час сну.

А) Матраци на основі штучних матеріалів.
Тут використовуються сучасні, екологічно чисті та гігієнічно продумані матеріали: штучний латекс, матеріал memorix, пінополіуретан. Це ідеальний вибір для людей, що мають проблеми з хребтом – такі матраци забезпечують ідеальну підтримку хребта під час сну. Також, багатьох порадує доступна цінова категорія цих виробів – винахід нових високотехнологічних матеріалів, частина розробок яких прийшла до нас з космічних технологій, дозволяє зробити покупку матраца доступною для людей середнього рівня достатку. Тому, кожна людина може легко відкрити для себе світ комфортного та здорового сну.

Штучний латекс не викликає алергії, прекрасно вентилюється, відновлює первинну форму.

Матеріал memorix – відмінна ідея, що дозволяє матрацу «запам'ятовувати» кожне зручне положення Вашого тіла та підлаштовуватися під найбільш примхливих і вимогливих людей. У будь-якому випадку, кожна модель даної категорії рекомендована до використання лікарями-ортопедами та прослужить Вам дуже довго.

Б) Матраци на основі натуральних матеріалів.
Це ще більш комфортні та зручні вироби для цінителів природних, натуральних матеріалів. Уподобання жителів центральної Європи якраз потрапляють саме в цю категорію – люди там звикли довіряти природі та не економити на власному комфорті й забезпеченні гідної якості життя.

Натуральний латекс – це спінений сік дерева гевея. Виключно м'який та піддатливий матеріал. Прекрасно відновлюється після продавлювання, забезпечує м'якість і підвищену комфортність. По довговічності він, якщо і поступається штучним аналогам, то не настільки, щоб розглядати цей момент як мінус.

Кокосова койра – скручені волокна кокосової пальми, просочені латексом і антимікробними компонентами. Ідеальна жорстка та підтримувальна складова матраца. Матеріал прекрасно вентилюється, забезпечує необхідний рівень жорсткості в кожній конкретній моделі в залежності від Ваших особистих вподобань і рекомендацій лікарів. Єдине, що може зупинити Вас при виборі безпружинного матраца, – це велика вага. В такому випадку, кращим вибором для Вас має стати пружинний аналог. Але для всіх інших категорій і вікових груп знайдеться своє унікальне та ідеальне поєднання компонентів безпружинних матраців, які забезпечують комфорт і здоровий сон.



Складовими наповнювачів безпружинних матраців є:
• пінополіурітан;
• холодна піна;
• кокосова койра;
• латекс;
• латексформ;
• аква-гель.

Тепер, коли ми з Вами ознайомилися з основними категоріями матраців, розберімось, як правильно підібрати матрац саме для себе.

Головне правило: чим більше кокосової койри – тим жорсткіше буде матрац. Чим більше латексу – тим м'якше. М'якість не надто залежить від кількості пружин, вони покликані забезпечувати правильне ортопедичне та анатомічне положення тіла, його комфорт і підтримку хребта під час сну, а також рівномірно розподіляти навантаження на поверхні матраца. Це «гойдалки», на яких Ви будете гойдатися уві сні, а яке у них буде покриття – м'яке або жорстке – вирішувати саме Вам.

Кількість пружин Вашого майбутнього матраца – це Ваш вибір з точки зору ступеню комфортності. В будь-якому випадку, ми пропонуємо Вашій увазі тільки ті моделі, що відповідають європейським стандартам якості. Мінімальна кількість незалежних пружин - 256 штук. Це вже гідний вибір! Не беріть до уваги рекламні пропозиції недобросовісних виробників, які можуть запропонувати Вам матрац з меншою кількістю пружин – це неприпустимо відповідно до Європейського стандарту якості!



Ми пропонуємо на Ваш вибір матраци за градацією вікових груп, медичних показань, ваги та рівня комфорту.

Поради лікаря-ортопеда, які Ви також можете прочитати на наших сторінках, допоможуть Вам визначити, які параметри повинні стати вирішальними для Вас при виборі нового матраца.
До параметрів підбору матраца відносяться:

1. Вік людини.
2. Вага людини, різниця у вазі між сплячими.
3. Фізична активність людини.
4. Наявність больових відчуттів в області хребта та шиї або їх відсутність.
5. Особисті уподобання за рівнем комфорту та жорсткості.

1. Вік людини.

Чим молодша людина, тим жорсткіші моделі матраців їй рекомендовані, чим старша – тим матрац повинен бути м'якшим.
До 27 років вибір слід зупинити на жорсткому матраці або на матраці середньої жорсткості для правильного формування хребта та м'язів.
Від 27 до 50 років орієнтуватися можна на особисті побажання в плані комфорту та жорсткості, а також на інші параметри підбору.
Після 50 років слід вибирати матрац з високим ступенем анатомічності та зменшеною жорсткістю. Кращим в цьому випадку буде м'який матрац.

 

2. Вага людини, різниця у вазі між сплячими.

Вага до 60 кг – це середня вага людини. При виборі матраца слід відштовхуватися від інших критеріїв: від віку, фізичної активності, наявності або відсутності больових відчуттів, індивідуальних побажань за рівнем комфорту та жорсткості.
Вага до 100 кг – при такій вазі слід вибирати м'який матрац.
Вага понад 100 кг – краще зробити вибір на користь жорсткого матраца.
Різниця у вазі понад 30 кг. Необхідно вибирати моделі на спеціальному пружинному блоці ДУЕТ (пружина в пружині). Всередині більшої пружини знаходиться пружинка меншого діаметру. Матрац, виконаний на цьому пружинному блоці, рекомендований людям із великою вагою. Він ідеально підходить для двох сплячих із різницею у вазі понад 30 кг. Людина з великою вагою лежить, продавлюючи обидві пружини, людина з меншою вагою продавлює тільки зовнішні пружинки. Такий матрац для обох приблизно однаковий за жорсткістю. У нас найбільш прийнятна ціна на ринку на матраци з таким пружинним блоком!
 

3. Фізична активність людини.

При невисокій фізичній активності вимоги до анатомічності зменшуються. Слід вибирати матрац, ґрунтуючись на індивідуальних побажаннях, стані хребта та шиї. Більш жорсткий матрац рекомендований для людей, що ведуть високоактивний спосіб життя.
 

4. Наявність больових відчуттів в області хребта й шиї або їх відсутність.


При хронічних захворюваннях, у післяопераційний період, а також після травм, матрац підбирається строго з урахуванням рекомендацій лікарів.
При періодичних неприємних відчуттях в області хребта та шиї слід вибирати найбільш жорстку модель. У разі, коли фізичне здоров'я дозволяє спати на матраці зниженої жорсткості (м'якому), однак у людини бувають періодичні больові загострення в області спини та шиї, слід вибрати матрац двосторонньої жорсткості, і більшу частину часу спати на м'якій стороні, а на період загострення використовувати другу, більш жорстку сторону.
 

5. Особисті уподобання за рівнем комфорту та жорсткості.


У кожної людини є свої звички та індивідуальні особливості організму, тому при виборі жорсткості матраца в першу чергу потрібно прислухатися до свого організму та звертати увагу на те, який ступінь жорсткості більш зручний для Вас особисто.
Уважно ознайомтеся з наведеними вище рекомендаціями лікарів-ортопедів і фахівців і зробіть вибір для себе. У будь-якому випадку, телефонуйте і ми допоможемо Вам визначитися з вибором відповідної моделі.

Ми бажаємо Вам удачі, здоров'я та солодких снів!

 


Читайте також