Повернутись до покупок
Кошик
18 років добрих ранків
0
Укр
Рос

Багатофункціональний диван: те, що потрібно для маленької кімнати

19.04.2022
Рейтинг 4.5
(147)
Зміст:
  • Багатофункціональний диван: різновиди
  • Багатофункціональний диван: плюси та мінуси
  • Механізми трансформації у багатофункціональних диванах

Що робити, якщо потрібне спальне місце, але кімната дуже маленька? Рішення – багатофункціональний диван! Меблі з розкладною конструкцією здатні швидко перетворитися з невеликого диванчика на повноцінне ліжко. Трапляються і більш функціональні варіанти, які також виконують роль письмового столу або навіть шафи. Диван-трансформер легко розбирається і збирається одним порухом руки, а за зручністю нічим не поступається стаціонарним меблям. Те, що потрібно для кімнати, де кожен квадратний метр на рахунку.

Багатофункціональний диван: різновиди

Можна виділити кілька найпопулярніших варіантів диванів, що трансформуються:

  1. Диван-ліжко. Найчастіше трапляється варіант, знайомий з дитинства. Вдень на ньому можна приймати гостей, дивитися телевізор, а дітям – вчити уроки чи грати. На ніч диван розкладається, перетворюючись на зручне спальне місце.
  2. Диван-стіл. Цікавий трансформер, нижня частина спинки якого виконана у вигляді суцільної стільниці. Стіл може бути зовсім маленьким (наприклад, для їжі) або широким, для вирішення робочих завдань або ігор за ноутбуком.
  3. Диван-шафа. Громіздка, але містка конструкція з широкими полицями для зберігання одягу, взуття, книг, постільних речей, іграшок. Ідеальне рішення для зовсім маленької кімнати, де нема де розвернутися.

У продажу також можна знайти багатофункціональний диван трансформер 3-в-1 та навіть 4-в-1! Такі моделі відрізняються дорожнечею і складним механізмом, зате допомагають максимально заощадити місце в приміщенні. Їх часто купують для дитячих кімнат або в малогабаритний офіс.

Багатофункціональний диван: плюси та мінуси

Диван-трансформер відрізняється цілою низкою переваг:

  1. Простота експлуатації. Механізм трансформації дуже простий, мало важить і не потребує особливих зусиль. Скласти та розібрати диван може навіть дитина чи літня людина.
  2. Економія. Ви платите за один виріб, а отримуєте два, три чи навіть чотири.
  3. Надійність. Рухливі частини конструкції посилені, що дозволяє багаторазово збирати та розкладати меблі, не боячись поламок.
  4. Зручність. У розкладеному вигляді диван практично не поступається за рівнем комфорту звичайному ліжку, якщо в ньому використовується ортопедичний матрац (або можна купити топер).
  5. Універсальність. Багатофункціональний диван вдало впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення, від подружньої спальні до вітальні чи зали.
  6. Компактність. Мабуть, основна причина, через яку трансформери такі популярні: вони займають мінімум місця при відмінній місткості.
  7. Простота збирання. Не треба повзати на підлозі, намагаючись дістати шваброю до віддалених куточків під ліжком.
  8. Широкий модельний ряд. У продажу можна знайти меблі на будь-який смак і гаманець, від оригінальних диванів зі шкірозамінника до практичних та яскравих меблів для дитячої кімнати.

Основний мінус дивана-трансформера – неможливість використовувати різні види меблів одночасно. Такі вироби також коштують дорожче за класичні дивани, але переплата окупається коштом функціональності.

Механізми трансформації у багатофункціональних диванах

Багатофункціональний диван-трансформер може збиратися різними способами. Серед найпопулярніших:

  • «книжка» – сидіння висувається вперед, а спинка опускається в нішу, що утворилася;
  • «французька розкладачка» – сидіння знімається, а з піддону дістається розкладачка на ніжках;
  • «акордеон» – сидіння підіймається і висувається трохи вперед;
  • «дельфін» – платформа під сидінням висувається і підіймається;
  • «викочування» – платформа підіймається, а зверху накладається меблева подушка.

Як і звичайні дивани, моделі-трансформери бувають прямими та кутовими. У кутових диванах зазвичай використовується механізм трансформації «дельфін» або «викочування», у прямих – «книжка»  або «акордеон». Існують також модульні конструкції, які збираються з кількох частин та зручні для більш просторих кімнат.

Читайте також
Ліжка
Інтер'єр
Скандинавський стиль в інтер'єрі спальні
Зміст: Основні риси скандинавського стилю Як зробити спальню у скандинавському стилі Холодний скандинавський стиль неймовірно поп...
19.04.2022
Рейтинг 4.8
(271)
Інтер'єр
Спальня у стилі неокласика
Зміст: Особливості неокласичного інтер'єру Як облаштувати спальню у стилі Неокласика Неокласичний стиль тримається у тренді. ...
18.04.2022
Рейтинг 4.1
(162)
Ліжка
Ліжко-стінка: плюси, мінуси, особливості
Зміст: Що таке стінка-ліжко Ліжко-стінка: плюси та мінуси Ліжко-стінка — ідеальне рішення для малогабаритної кімнати. Багатофункц...
18.04.2022
Рейтинг 4.8
(83)
Ліжка
Левітуюче ліжко: плюси, мінуси та особливості
Зміст: Як виглядає летюче ліжко Летюче ліжко: плюси та мінуси Ліжко, що левітує, своїми руками Вибираємо левітуюче ліжко: основні ...
18.04.2022
Рейтинг 4.3
(110)
Ліжка
Якими бувають французькі ліжка
Зміст: Чим хороші французькі ліжка Зі словосполученням «французьке ліжко» відразу виникає асоціація з чимось розкішним, елегантним,...
18.04.2022
Рейтинг 4.1
(1)
Ліжка
Ліжка в японському стилі
Зміст: Особливості ліжок у японському стилі Кому підійде ліжко у японському стилі? Якщо перед вами низьке ліжко без декору, зі ст...
18.04.2022
Рейтинг 4.9
(3)