• 17 лет здорового сна
ukraine
0
0
UA RU

Правила програми «Залізні друзі»

 

Правила програми "Залізні друзі" у "Світ Матраців"

"Світ Матраців" долучається до програми лояльності "Залізні друзі" АТ "Укрзалізниця" на правах Партнера.

Офіційні правила програми лояльності "Залізні друзі" АТ "Укрзалізниця" розміщені у відповідному мобільному застосунку https://app.uz.gov.ua/loyalty/index.html

Використання термінів, загальні умови та порядок участі:

1. Акція (програма лояльності) – комплексна система маркетингових заходів, що регулює взаємовідносини між Організатором, Партнером (-ами) та Учасниками програми лояльності акціонерного товариства "Українська залізниця" (далі – АТ "Укрзалізниця"/Товариство), в рамках яких Учасники мають можливість здійснити обмін бонусів, нарахованих в рамках програми лояльності та отримувати Подарунки від Партнера (-ів).

2. Організатор акції – АТ "Укрзалізниця", код ЄДРПОУ 40075815, зареєстроване за адресою: 03150, м. Київ, вул. Єжи Гедройця, буд. 5.

3. Партнер акції – "Світ Матраців" (всі магазини "Світ Матраців" на території України та інтернет-магазин http://svit-matrasiv.ua/).

4. Учасник акції – користувач послуг АТ "Укрзалізниця" (клієнт, пасажир), який має на мобільному пристрої встановлене програмне забезпечення Мобільного застосунку АТ "Укрзалізниця", використовує його функціональність відповідно до призначення та прийняв умови програми лояльності АТ "Укрзалізниця".

5. Бонуси ("Обіймашки") – умовні одиниці, які Товариство нараховує Учаснику акції відповідно до умов Програми лояльності Товариства. Бонуси не є та не можуть бути засобами платежу чи будь-яким видом валюти, чи цінними паперами.

6. Період дії Акції у "Світ Матраців" — до 31.12.2024 року включно.

7. Період дії Промокодів "Світ Матраців" — до 31.12.2024 року включно.

8. Промокод "Світ Матраців" — унікальний код в електронній формі, який дозволяє Учасникам акції отримати Подарунок від Партнера "Світ Матраців" в рамках проведення Акції.

9. Подарунок — Пропозиція "Світ Матраців" — знижка на товар, а саме:

при покупці від 5000,00 грн надається знижка в розмірі 500,00 грн на всю покупку.

при покупці від 10000,00 грн надається знижка в розмірі 1000,00 грн на всю покупку.

при покупці від 20000,00 грн надається знижка в розмірі 2000,00 грн на всю покупку.

Знижки не сумуються та не підлягають грошовій компенсації.

10. Територія проведення Акції: Україна, за винятком територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, згідно з переліком, затвердженим відповідно до чинного законодавства України.

11. Акція не є конкурсом, лотереєю або іншою, заснованою на ризику азартною грою.

12. Для участі в акції необхідно бути зареєстрованим користувачем Мобільного застосунку АТ "Укрзалізниця", використовувати його функціональність відповідно до призначення та прийняти умови програми лояльності АТ "Укрзалізниця" та дані правила "Світ Матраців".

13. У період дії Акції – здійснити обмін вказаної кількості Бонусів ("Обіймашок") на Промокоди від Світу Матраців. Для цього Учасник акції, який обрав відповідний Промокод, підтверджує свій намір отримати такий Промокод, шляхом активації опції "Отримати" або "Обміняти", після чого з Учасника акції буде списано відповідну кількість Бонусів ("Обіймашок").

14. Учасник акції активує (називає) унікальний код, який складається з 9 цифр, Промокоду "Світ Матраців" при зверненні безпосередньо у магазини або вводить його на сайті  http://svit-matrasiv.ua при купівлі товару через кошик інтернет- магазина.

15. Промокоди "Світ Матраців", не активовані Учасником акції протягом Періоду дії Промокодів  "Світ Матраців", підлягають деактивації.

16. Беручи участь в Акції, Учасник підтверджує, що повністю ознайомлений та згоден з умовами даних Правил та Правил  програми лояльності "Залізні друзі" АТ "Укрзалізниця".